اخبار

مجتمع مدرن الهیه همت به برگزاری مجموعه ای از رویداد های مرتبط به فرهنگ اصیل ایرانی گمارده است. موضوع اصلی این برنامه ها که هر دوماه یکبار در محل مجتمع برگزار خواهد شد، گرامیداشت جشن های باستانی ایران زمین است که اولین آن در روز پنج شنبه گذشته، 14 اَمرداد ماه، به عنوان گرامیداشت آیین اَمردادگان و با حضور جمع کثیری از علاقمندان برگزار گردید.

جشن اَمردادگان در ایران باستان از آیین هایی است که با محوریت جاودانگی و حیات برگزار    می شده است.بر همین اساس مراسمی در مجموعه مدرن الهیه برپاگردید که توسط گروه هنری سرمستان درخت سروی به صورت نمادین کاشته شد.

در کنار این برنامه با توجه به همزمانی این رویداد با روز دختر، مدرن الهیه از شش بانوی جوان نام آور ایرانی که نام ایران را در جهان جاودانه نموده اند ، دعوت و از آنها با هدایای ارزشمندی تقدیر نمود .

این مراسم با حضور لیلا اوتادی به عنوان سفیر بهزیستی و صلح و عشق ایران، فرشته کریمی به عنوان دختر افتخار آفرین فوتسال کشور و بهترین بازیکن فوتسال آسیا در سال گذشته، فرزانه توسلی دختر افتخار آفرین دیگر فوتسالی به عنوان بهترین دروازه بان آسیا در سال گذشته، خانم نسیمه غلامی کاپیتان تیم ملی فوتسال بانوان ایران، مونا کاکاوند بانوی افتخار آفرین ایران که دارای 18 مدال جهانی در رشته ی کاراته می باشد، مریم طوسی به عنوان سریع ترین دونده دختر ایران که چندین مدال طلا در مسابقات آسیایی کسب کرده است و همچنین هما دلورای طراح و گرافیست که عضو هئیت داوران چندین جشنواره ی معتبر داخلی و بین المللی بوده و دارنده ی چندین جایزه ی بین المللی است، برگزار شد