برندها

پالزیلری برندی است ایتالیایی که تخصص آن در زمینه دوخت پوشاک آقایان در 2 سبک رسمی و اسپرت می باشد و هم اکنون اولین فروشگاه انحصاری پالزیلری در تهران واقع در مجتمع تجاری مدرن الهیه می باشد. تاریخچه داستان این برند بر می گردد به سال 1970 زمانی که فرانکو بازیا و آرونه میولا دو نفر از تجار پارچه و پوشاک ایتالیا کمپانی با نام فورال کانفیوژن را تاسیس کردند،کمپانی که تخصص آن در تولید پوشاک آقایان بود.

دهه 80 میلادی

در دهه 80 میلادی این دو تاجر تصمیم گرفتند تا برندی با نام پالزیلری تاسیس کنند تا هویت و موقعیت خود را به عنوان صنعتگران ایتالیایی استحکام ببخشند. نام پالزیلری بر گرفته از نام یک کاخ باستانی در شهر ویچنزا ایتالیا به نام زیلری پالازا می باشد. AVANT-CRAFT : مفهوم جدید پال زیلری سال 2015 میلادی رو نمایی کرد. AVANT-CRAFTنام در ژانویه 2015 در هفته مد میلان پالزیلری از کانسپت جدید خود با این مفهوم و استایل جدید برگرفته از تفکر هنری و تجسمات ذهنی طراح جدید برند آقای ماریو راویزا می باشد که فعالیت خود را از پاییز 2015 با پالزیلری شروع کرده است.

امروزه این برند فعالیت خود را در دو خط تولید متفاوت در 32 فروشگاه رسمی در شهر هایی مثل پاریس ، ونیز ، مادرید ، دوبی ، تهران و لاس وگاس و 500 فروشگاه مولتی برند در سراسر جهان انجام می دهد. خط تولید اصلی این برند با نام پالزیلری در زمینه کت و شلوار ، کت تک ، بارانی، اورکت،شاوار جین و پیراهن و همچنین متد دوخت سفارشی می باشد. یکی دیگر از خط تولید ها می باشد که دارای استایلی پر جسارت تر با متدد دوخت منظم می باشد. PAL ZILERI LAB همچنین جالب است بدانید دوخت یک دست کت وشلوار پالزیلری طی 180 مرحله با بکارگیری تکنولوژی های روز دنیا می باشد. هم اکنون اولین فروشگاه رسمی پالزیلری در تهران واقع در مجتمع تجاری مدرن الهیه در حال بازگشایی می باشد.

  • طبقه: همکف
  • شماره واحد: واحد 7
  • نام صاحب برند: آقای بابک صنایعی
  • نام کارپرداز/مدیر داخلی/فروشنده:
  • آدرس سایت: